LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ
LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 2
LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 3
LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 1
LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 4
LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 5
  • LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 6
  • LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 7
  • LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 8
  • LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 9
  • LUXEON UPS-1200RW — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LUXEON UPS-1200RW безперебійник  потужністю 720 Вт. Під'єднувальна батарея: зовнішня 12 В (постачається окремо) Автоматична зарядка батарей до 25 А. Підходить для літій-залізно-фосфатних акумуляторів (LifePo).
Модель: UPS-1200RW
Максимальна потужність: 720 Вт
Напруга батарей: 12 В (LifePo, AGM,GEL)
Струм заряду батарей: до 25 А
Розмір пристрою (ВхШхГ): 320х300х130 мм
Вага пристрою: 11 кг
Вхідна напруга: 230 В, 50 Гц
Різновид синусоїди: Правильна синусоїда
Робоча температура: 0°С – 40°С
Клас захисту: IP20
Гарантія: 24 міс
Основні
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Кількість вихідних розеток2 шт.
Тип монтажуНастінний
ІндикаціяСвітлова
Гарантійний термін24 міс
СтанНовий
Технічні характеристики
Тип ДБЖЛінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Струм заряду20 А
Частота струму50 Гц
Мінімальна вхідна напруга145 В
Максимальна вхідна напруга270 В
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Вихідна напруга220 В
Вихідна потужність720 Вт
Допустима пікова потужність1200 Вт
Максимальна потужність1200 Вт
Напруга акумулятору12 В
Габаритні розміри
Довжина300 мм
Ширина265 мм
Висота118 мм