Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда
Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 2
Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 3
Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 1
Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 4
Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 5
  • Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 6
  • Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 7
  • Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 8
  • Luxeon IPS-2000SD — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чиста синусоїда.
Максимальна короткочасна потужність — 2000 Вт.
Намінальна потужність — 1000 Вт. ККД понад 90%.
Мікропроцесорне керування. Функція автоматичного перезапуску пристрою. у разі спрацювання захисту.
Інвертор потужністю 1000 Вт з однією розеткою й чистою синусоїдою на виході
Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від мережі змінного струму (макс. 1000 Вт), наприклад, насос котла, твердопаливний котел, ноутбуки, Hi-Fi або відеообладнання, зарядні пристрої для мобільних телефонів/камер, електроінструменти тощо.
Інформаційний дисплей
Характеристики
Вихід: 230 В змінного струму +/-10% за 50 Гц (+/-1 Гц), чиста синусоїда, THD <3%, ККД 90%
Вихідна потужність: безперервна потужність 1000 Вт (пікова потужність 2000 Вт)
Внутрішній захист від перевантаження за струмом на виході: 5.7 А
Рекомендована робоча температура: +0...+40 °C за 100% навантаження; до 60 °C за 50% навантаження
Матеріал: алюміній і пластик
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Тип робочої величиниПотужність
Номінальна вихідна напруга220 В
Номінальна потужність1000 Вт
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
ККД, не менше90 %
Гарантійний термін24 міс
Види індикаціїЗвукова, Світлова
Захист від перевантаженьТак
Захист від перегрівуТак
Захист від короткого замиканняТак
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
Захист від переполюсовкиТак
Кількість фаз живлення1
СтанНовий
Максимальна потужність2000 Вт