Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР
Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 2
Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 3
Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 1
Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 4
Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 5
  • Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 6
  • Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 7
  • Luxeon EWR-10000 стабілізатор напруги для дому симісотрний стабілізатор для дому дачі квартири 10000 Вт ЄВР, фото 8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
☆ Гарний функціональний дисплей ☆ Симісторного типу ☆ Висока надійність ☆ Миттєва швидкість реакції ☆ Тиха робота, справляється із сильними стрибками ☆ Стабільна робота в широкому діапазоні вхідних напруг ☆ Функція транзиту — під'єднання до обходу стабілізатора ☆ Гарантія 24 місяці ☆ Симісторний стабілізатор напруги, потужністю 10000VA (7000 Вт). Діапазон вхідної напруги: 90~270V Точність під час входу 140-270 (+/-4%), під час входу 90-140 (+/-7%) Захист від короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги Цифровий індикатор напруги, автоматичний відсікач напруги Настінне кріплення
Основні
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Мінімальна вхідна напруга90 В
Максимальна вхідна напруга270 В
Частота струму50 Гц
ККД, не менше97 %
Вихідна напруга220 В
Номінальна потужність7 кВт
Максимальний час стабілізації20 мс
Тип стабілізатораСимісторний
Гарантійний термін24 міс
Кількість фаз1
Повна потужність10 кВА
Габаритні розміри
Довжина435 мм
Висота310 мм
Ширина198 мм
Вага21.3 кг
Захист та умови експлуатації
Захист від перевантаженьТак
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перепадів напругиТак
Додаткові характеристики
Точність вимірювання +/-4 %