Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда
Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 2
Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 3
Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 1
Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 4
Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 5
  • Luxeon IPS-2000S — інвертор напруги, перетворювач, синусоїда, фото 6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чиста синусоїда.
Максимальна короткочасна потужність — 2000 Вт.
Намінальна потужність — 1000 Вт. ККД понад 90%.
Мікропроцесорне керування. Функція автоматичного перезапуску пристрою. у разі спрацювання захисту.
Частота: 50ГЦ.
Євророзетки — 1 шт. 2 дроти клему/клема.
Вихідне 220 В.