LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ
LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 2
LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 3
LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 1
LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 4
LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 5
  • LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 6
  • LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 7
  • LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 8
  • LUXEON UPS-1200ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ LUXEON 1200 ZR використовують для забезпечення живленням важливих електроприладів (газовий котел, комп'ютерна техніка, дрібна побутова техніка, що не перевищує потужність 350 Вт). До цього ДБЖ рекомендуємо приєднувати герметичну, необслуговувану акумуляторну батарею з ємністю до 200 Ah. Це забезпечить тривалу автономну роботу. УВАГА! АКБ продається окремо!
Основні
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Гарантійний термін24 міс
ІндикаціяСвітлова
Кількість вихідних розеток2 шт.
СтанНовий
Тип монтажуПідлоговий
Захист
Автоматичне регулювання напругиТак
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перегрівуТак
Захист від перевантаженняТак
Захист від переполюсовкиТак
Наявність холодного стартуТак
Габаритні розміри
Вага10.5 кг
Висота118 мм
Довжина300 мм
Ширина265 мм
Технічні характеристики
Вихідна потужність840 Вт
Вихідна напруга220 В
Допустима пікова потужність1200 Вт
Максимальна потужність1200 Вт
Максимальна вхідна напруга270 В
Мінімальна вхідна напруга145 В
Напруга акумулятору12 В
Тип ДБЖЛінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Струм заряду20 А