LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ
LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 2
LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 3
LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 1
LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 4
LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 5
  • LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 6
  • LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 7
  • LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 8
  • LUXEON UPS-500ZR — Найкращий безперебійник для котла — ДБЖ, фото 9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ LUXEON 500 ZR використовують для забезпечення живленням важливих електроприладів (газовий котел, комп'ютерна техніка, дрібна побутова техніка, що не перевищує потужності 300 Вт). До цього ДБЖ рекомендуємо приєднувати герметичну, необслуговувану акумуляторну батарею з ємністю до 200 Ah. Це забезпечить тривалу автономну роботу. УВАГА! АКБ продається окремо!
Габаритні розміри
Вага6 кг
Висота118 мм
Ширина265 мм
Довжина300 мм
Основні
ВиробникLuxeon
Гарантійний термін24 міс
Колір корпусуЧорний
Країна виробникКитай
ІндикаціяСвітлова
СтанНовий
Тип монтажуПідлоговий
Кількість вихідних розеток2 шт.
Технічні характеристики
Напруга акумулятору12 В
Частота струму50 Гц
Максимальна потужність500 Вт
Вихідна напруга220 В
Струм заряду10 А
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Вихідна потужність300 Вт
Тип ДБЖЛінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Мінімальна вхідна напруга145 В
Максимальна вхідна напруга270 В