LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла
LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 2
LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 3
LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 1
LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 4
LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 5
  • LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 6
  • LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 7
  • LUXEON LX12-40MG — 12 В — 40 А/год (RITAR — RA12-40) — мультигелевий акумулятор для котла, фото 8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LUXEON LX12-40MG  - 12В - 40 А/год  — мультигелевий акумулятор для котла
Характеристики:
АКБ: Мульти Гелевий.
Напруга: 12В.
Ємність: 40 А·год за 20 год-розряджання до U-1,8 В/Ел. банки за 25 °C.
Вага: 13,4кг. Максимальний струм розряду: 400А(5 сек).
Діапазон робочих температур: Розряд: -20С.+60С, Заряд:0С..+50С, Зберігання: -20С.+60С.
Напруга підзаряджання: 13,7-13,9 В/за 25 °C.
Максимальний струм заряду: 13А.
Розряд під час зберігання: Термін зберігання до 6 місяців за повного заряду за 25 °C.
Саморозряд менш ніж 3% на місяць за 25 °C.
Будь ласка, зарядіть батарею перед використанням.
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Гарантійний термін12 міс
Ємність акумулятору40 А. г
Напруга12 В
Напрацювання260 циклів заряду
Тип акумулятораAGM
Струм заряду4 А
Колір корпусуЧорний
Габаритні розміри
Вага13.4 кг
Висота165 мм
Довжина195 мм
Ширина168 мм