LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла
LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 2
LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 3
LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 1
LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 4
LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 5
  • LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 6
  • LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 7
  • LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 8
  • LUXEON LX12-100MG — 12 В — 100 А/год — мультигелевий акумулятор для котла, фото 9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
АКБ: Мульти Гелева.
Напруга: 12В.
Ємність: 100 А·год за 20 год-розряджання до U-1,8 В/Ел. банки за 25 °C.
Вага: 30кг.
Максимальний струм розряду: 1000А(5 сек).
Діапазон робочих температур: Розряд: -20С.+60С, Заряд:0С..+50С, Зберігання: -20С.+60С.
Напруга підзаряджання: 13,7-13,9 В/за 25 °C.
Розряд під час зберігання: Термін зберігання до 6 місяців за повного заряду за 25 °C.
Саморозряд менш ніж 3% на місяць за 25 °C.
Будь ласка, зарядіть батарею перед використанням.
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Тип акумулятораAGM
Ємність акумулятору100 А. г
Напруга12 В
Напрацювання260 циклів заряду
Колір корпусуЧорний
Струм заряду10 А
Габаритні розміри
Довжина330 мм
Висота225 мм
Ширина172 мм