LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла
LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 2
LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 3
LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 1
LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 4
LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 5
  • LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 6
  • LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 7
  • LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 8
  • LUXEON LX12-65MG — 12 В — 65 А/год — мультигелевий акумулятор, AGM, для котла, фото 9
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Напруга: 12 В. Ємність: 65 А·год за 20 год-розряджання до U-1,8В/Ел. банки за 25 °C.
Вага: 21кг.
Максимальний струм розряду: 325А(5сек).
Діапазон робочих температур: Розряд: -20С.+60С, Заряд:0С..+50С, Зберігання: -20С.+60С.
Напруга підзаряджання: 13,7-13,9 В/за 25 °C. Максимальний струм заряду: 19,5А.
Розряд під час зберігання: Термін зберігання до 6 місяців за повного заряду за 25 °C.
Саморозряд менш ніж 3% на місяць за 25 °C.
Будь ласка, зарядіть батарею перед використанням.
Габаритні розміри
Вага21 кг
Висота180 мм
Ширина170 мм
Довжина350 мм
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Тип акумулятораAGM
Ємність акумулятору65 А. г
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Країна виробникКитай
Напруга12 В
Струм заряду6.5 А